
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3531 192
Електронна щуроловка NOPest SX-5046 з датчиком руху та світлодіодним підсвічуванням чорна 300мм
2 375 ₴
1 900 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична мишоловка - сучасний та ефективний спосіб гуманного позбавлення від мишей.
Виготовлена з високоякісного пластику, мишоловка проста у використанні і ідеально підходить для місць, де слід уникати використання хімічних засобів для дератизації, таких як кладові, кухні, гаражі, сараї, офіси, готелі або підвали.
Живлення пристрою можливо від чотирьох батарейок типу АА або від мережі через USB-кабель (адаптер не входить в комплект). Нових батарейок вистачає на 20-30 ударів струмом.
Пастку легко встановлювати і використовувати багато разів. Для ефективної роботи пастки рекомендується використовувати приманку.
Гризунів б'є струмом високої напруги від 8000 до 10000 В, що призводить до їх миттєвої і безболісної смерті. Для генерації наступного удару потрібно 4 хвилини.
Пристрій відповідає всім європейським стандартам FCC, CE і ROHS.
Застосування:
1. Підключити пристрій до джерела живлення за допомогою USB-кабеля. Якщо пристрій має живитися від батарейок, то слід відкрити відсік для них, помістити в нього батарейки (4 х АА) і закрити кришку.
2. Відкрити основну пастку.
3. Помістити приманку в кінці пастки в вказаному місці.
4. Закрити пастку.
5. Увімкнути кнопку на корпусі пристрою, щоб активувати пастку. Одноразово загоряється зелена індикація, після чого починає миготіти червона. Коли гризун всередині постійно горить червона світлова індикація.
6. Перед відкриттям пастки для очищення та/або встановлення приманки обов'язково вимкнути пристрій.
Заходи обережності:
Зберігати і використовувати в недоступному для дітей і домашніх тварин місці. Не розміщувати вологих приміщеннях. Не торкатися металевих пластин всередині пастки. Не використовувати поруч з легкозаймистими речовинами і матеріалами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Гризуни |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 1,45 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Прибор, кабель USB |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Напруга розряду | 8000 В |
| Харчування | 220-240 В, 50/60 Гц (адаптер DC 5 В 100 мА до комплекту не входить)/4 х АА батарейки (до комплекту не входять) |
| Розмір пакування | 160 х 85 х 65 мм |
| Розміри | Розмір входу (ВхШ): 35 х 30 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 900 ₴







