
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TRAGLO46497
Музична система Tracer Hi-Cube RGB Flow BT 20W 2.1 (TRAGLO46497) Den_20
3 248,75 ₴
2 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музыкальная система Tracer Hi-Cube RGB Flow BT 20W 2.1 (TRAGLO46497)
Зануртесь у світ неймовірної якості звуку з комплектом Tracer Hi-Cube RGB Flow BT та відкрийте для себе нові грані улюблених мелодій. Ця мультимедійна система, що працює в форматі 2.1, стане ідеальним вибором для тих, хто цінує потужний та чистий звук.
Головні переваги:- Високоякісний дерев'яний сабвуфер: Забезпечує глибокі та насичені баси.
- RGB-підсвітка: Створює атмосферу під час прослуховування музики чи ігор.
- Захоплююча чистота звуку: Високоякісні динаміки гарантують відмінне відтворення низьких та високих частот.
- Ідеальне рішення для геймерів: Поєднує якість виготовлення з передовими технологіями для ігрових пристроїв.
- Матеріал: Дерево
- Розміри: Стандартні для 2.1 системи
- Потужність: 20 Вт
Сабвуфер, два сателіти, кабель живлення, інструкція користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tracer |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2,59 |
| Висота в пакованні (см) | 30 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 40 |
| Додатково | Bluetooth 5.0 |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Потужність динаміків | 10 Вт (2х5Вт) |
| Потужність сабвуфера | 10Вт |
| Розмір сабвуфера | 237 x 240 x 149 мм |
| Тип | Дротовий, бездротовий |
| Типи виходів/входів | 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц: | 35-20000 |
| Ширина в пакованні (см) | 40 |
| Штрих-код | 5907512864722 |
- Ціна: 2 599 ₴



