
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5901238256465
Органайзер Qbrick System PRO Organizer 100 Red Ultra (5901238256465) Den_20
1 261,25 ₴
1 009 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер Qbrick System PRO Organizer 100 Red Ultra (5901238256465)
Порядок у вашому робочому просторі — це запорука продуктивності. Органайзер Qbrick System PRO допоможе вам зберігати інструменти та матеріали в ідеальному порядку, забезпечуючи легкий доступ до них у будь-який момент.
Головні переваги:- Висока міцність: виготовлений з надміцного пластику, стійкого до механічних пошкоджень.
- Патентована система Easy Access: забезпечує швидкий доступ до вмісту органайзера.
- Суперміцна кришка: виготовлена з полікарбонату, витримує навіть екстремальні умови.
- Ергономічна ручка: зручність перенесення та використання.
- Багатий комплект: 8 лотків різного розміру для індивідуальної компоновки.
- Матеріал: надміцний пластик
- Розміри: компактна модель
- Температурний діапазон: витримує умови нижче 0°C
Органайзер, 8 лотків різного розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2 |
| Зовнішні розміри | 452 x 296 x 79 мм |
| Внутрішні розміри | 395 x 240 x 47 мм |
| Висота в пакованні (см) | 8 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 45 |
| Діагональ | 470 мм |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Серія | PRO RED ULTRA HD |
| Тип | Ящики для інструментів |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |
| Штрих-код | 5901238256465 |
- Ціна: 1 009 ₴




