
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-1103
Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho XL 80 см Cream (LB-1103) Den_20
1 248,75 ₴
999 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подвесное плетеное кресло-качалка LEOBRO Boho XL 80 см Cream (LB-1103)
Створіть затишок у вашому домі з допомогою подвесного кресла LEOBRO Boho XL в кремовому кольорі. Це ідеальне рішення для тих, хто прагне додати інтер'єру легкості та світла, створюючи атмосферу спокою і релаксації.
Головні переваги:- Естетичний вигляд: Ніжний кремовий колір і витончене плетіння макраме надають вашому простору особливого шарму.
- Комфорт і релакс: Зручна форма кресла дозволяє насолоджуватись відпочинком у будь-якому місці вашого дому чи саду.
- Універсальність: Ідеально підходить для використання вдома, на балконі або в саду.
- Натуральні матеріали: Використання екологічно чистих матеріалів забезпечує безпеку та комфорт.
- Матеріал: натуральне волокно, металевий каркас
- Розміри: 80 см в діаметрі
- Вага: 5 кг
Подвесное кресло-качалка, інструкція по монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4,4 |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Глибина в пакованні (см) | 81 |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Ширина в пакованні (см) | 82 |
- Ціна: 999 ₴








