
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 353 124
Клеєва пастка Small для гризунів 150х100мм
50 ₴
40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клеєва ловушка Small для гризунів 150х100мм
Забудьте про брудні руки, втрату часу та ризик проливів! Клеєва ловушка Small — ідеальне рішення для швидкої та ефективної боротьби з мишами, пацюками та іншими гризунами. Просто покладіть приманку в центр, і вже вранці ви побачите результат!
Головні переваги:- Абсолютна безпека: ловушка не становить небезпеки для людини та домашніх тварин.
- Довговічність: клеєвий шар не висихає роками, забезпечуючи надійну роботу протягом тривалого часу.
- Екологічна безпека: засіб підходить для використання в місцях зберігання продуктів харчування.
- Легкість у використанні: просто розмістіть приманку та чекайте результату — це все, що вам потрібно!
- Розміри: 150х100 мм
- Матеріал: клеєва основа
1 клеєва ловушка Small
Чому варто купувати саме у нас?
- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Величезний асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс та якість товару для нашого клієнта.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Гризуни |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Принцип дії | Клейова пастка |
| Розміри | 170 х 250 х 5 мм |
- Ціна: 40 ₴


