
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 347 088
Ультразвуковий відлякувач собак AD-100 25000 Гц 100 мм 200 г
362,50 ₴
290 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий відлякуючий пристрій для собак - це невеликий електронний пристрій-мініфонарик, який захистить вас від блукаючих агресивних собак.
Найбільш потужний ефект відчувається на відстані 5-10 метрів.
3 режими роботи:
Відлякування собак.
Дресирування собак.
LED-фонарик.
У режимі відлякування пристрій світить яскравим білим світлом і видає ультразвуковий сигнал 125 дБ, який неприємний для собак, але не впливає на людину.
У режимі дресирування сигнал значно слабший. У цьому випадку відлякувач можна використовувати для навчання собаки різним командам.
Цей ультразвуковий відлякувач собак дійсно виявив себе ефективним в результаті експерименту на всіх собаках. Тварини поверталися і втікали або спокійно відходили, їм очевидно було неприємно перебувати в зоні дії відлякувача.
У наявності жовтий колір. lt;h3 class=quot;base__titlequot;gt;Чому варто купувати саме у нас?lt;/h3gt;
lt;div class=quot;rowquot;gt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Ми не змінюємо ціни, вказані на сайті на день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Маємо великий досвід роботи з клієнтами в даній сфері.lt;br /gt;lt;br /gt;Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.lt;/divgt;
lt;/divgt; lt;h3gt;Весь товар перевіряється перед відправкою!lt;/h3gt;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Країна виробник | Китай |
| Площа дії | 15 кв.м |
| Рівень ультразвукового тиску | 150 дБ |
| Колір | Жовтий |
| Загальні | |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 130 мм |
| Напруга | 9 В |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Тварини, Собаки |
| Гарантія | 6 |
| Комплектація | Прилад, батарея |
| Особливості | Функції відлякування, дресування та світлодіодний ліхтар |
| Харчування | Батарея 9 В «Крона» (у комплекті) |
| Розмір пакування | 200 х 180 х 35 мм |
- Ціна: 290 ₴



