
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 301 147
Шипи Jacopic 0 5м від птахів захисні антиптицеві
150 ₴
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шипи Jacopic 0 5м від птахів захисні антиптицеві
Забудьте про брудні підвіконня та зіпсовані фасади! Шипи Jacopic — це надійне рішення для боротьби з голубами та іншими птахами, які можуть зіпсувати вигляд вашого дому чи офісу. Професійна серія антиптицевих шипів допоможе вам повернути чистоту та порядок, не витрачаючи час на постійне прибирання.
Головні переваги:- Гнучкість: Шипи повторюють форму округлих поверхонь, що дозволяє встановлювати їх на будь-яких архітектурних формах.
- Довговічність: Виготовлені з стійкого до ультрафіолету полікарбонату, який не боїться будь-яких погодних умов.
- Простота монтажу: Кріпляться за допомогою силікону, монтажного клею, шурупів або цвяхів, що робить установку швидкою та зручною.
- Нержавіюча сталь: Шипи з нержавіючої сталі забезпечують довговічність та захист від корозії.
- Матеріал основи: гнучкий полікарбонат
- Матеріал шипів: нержавіюча сталь
- Довжина секції: 50 см
Шипи Jacopic 0 5м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JACOPIC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Птахи |
| Висота | 115 |
| Діаметр стрижня | 1.3 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | гнучкий полікарбонат, неіржавка сталь |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Механічний |
| Відстань між шипами | 50 мм |
| Тип засобу | Противоприсадные шипи |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 120 ₴



