
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 347 158
Відлякувач Tornado LS-937CD для котів собак та білок ультразвуковий чорний 130дБ
2 625 ₴
2 100 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей потужний ультразвуковий вуличний відлякуючий пристрій Tornado LS-937CD призначений для відлякування з вашої території собак, кішок, білок і гризунів.
Використання його дуже широке, але головна мета - це відлякування з майданчиків, городів, садів, ділянок перед котеджами, готелями, ресторанами, автостоянками. Ультразвуковий відлякуючий пристрій встановлюється стаціонарно шляхом кріплення на опорі або стіні.
Принцип дії відлякуючого пристрою.
Площа простору, яку покриває ультразвуковий відлякуючий пристрій, не менше 175 кв.м з радіусом до 15 метрів. Частота звуку, який видає пристрій, від 20 кГц до 42 кГц. Таке випромінювання неприємно для багатьох тварин. При цьому на людину воно ніяк не впливає. Підтверджено відлякуючу дію для собак, кішок, білок, великих наземних гризунів (зайці, кролики, суслики).
Як правильно встановити пристрій?
Пристрій Tornado LS-937CD встановлюється так, щоб ультразвук йшов в напрямку "від дому". При цьому треба слідкувати, щоб на шляху поширення звуку не було високих дерев або кущів - вони знижують ефективність відлякування. При настанні екстремальних погодних умов, відлякуючий пристрій бажано знести в приміщення. Електроживлення здійснюється від адаптера і безпечно, оскільки його величина всього 9 В. Довжина кабелю 7,5 м.
Коли домашні тварини знаходяться на вулиці в зоні дії відлякуючого пристрою, його слід вимикати.
Оцінити ефект від дії пристрою можна буде орієнтовно через 7-14 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Дальність дії | 15 м |
| Площа дії | 175 кв.м |
| Сектор дії | 90 ° |
| Рівень ультразвукового тиску | 130 дБ |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 255 г |
| Висота | 138 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 82 мм |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Білки, Тварини, Зайці, Кішки, Куниці, Летючі миші, Оси |
| Довжина кабелю | 7,5 м |
| Комплектація | Прилад, адаптер, шнур подовжувач (5,6 м), елементи кріплення |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Потужність | 1,5 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Розмір пакування | 192 х 140 х 97 мм |
| Кут охоплення | 90 ° |
| Частота | 20 - 42 кГц |
- Ціна: 2 100 ₴




