
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 348 125
Пастка будиночок для тарганів і мурах Капкан розсувний колір білий розмір 10х10х20 см
43,75 ₴
35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушка домик для тарганів та мурах Капкан розсувний колір білий розмір 10х10х20 см
Втомились від повзучих комах, які псують ваше життя та створюють дискомфорт у домі? Залиште позаду постійну боротьбу з тарганами та мурахами! Ловушка домик «Капкан» — ідеальне рішення для ефективного та безпечного відлову шкідників.
Головні переваги:- Нетоксичність: Безпечна для використання поблизу продуктів харчування, не містить токсичних речовин.
- Привлекательний запах: Привертає комах, що підвищує шанси їх відлову.
- Простота у використанні: Легко встановлюється в будь-яких місцях, де можуть перебувати шкідники.
- Ефективність: Висока прилипаючість клею гарантує надійний відлов комах.
- Матеріал: клеєва основа
- Розмір: 10х10х20 см
- Колір: білий
1 домик-ловушка «Капкан»
Не втрачайте можливість позбутися комах раз і назавжди! Замовляйте ловушку «Капкан» прямо зараз і насолоджуйтесь чистотою та комфортом у вашому домі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення пастки/відлякувача | Від тарганів, Від мурах |
| Площа дії | 10 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Клейова пастка-будиночок |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 0.5 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | До заповнення годину |
| Комплектація | 1 пастка |
- Ціна: 35 ₴

