
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 443 168
УФ лампа Gleecon F15T8 BL368 15 Вт чорна 1200 мм
462,50 ₴
370 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УФ лампа Gleecon F15T8 BL368 15 Вт чорна 1200 мм
Забудьте про незручності, пов'язані з наявністю комах у вашому домі! УФ лампа Gleecon F15T8 BL368 — це ідеальне рішення для ефективного знищення шкідників. Насолоджуйтесь чистотою та комфортом, не витрачаючи час на боротьбу з настирливими комахами.
Головні переваги:- Ефективність: Лампа випромінює UV-A світло, яке приваблює комах і сприяє їх знищенню.
- Сумісність: Підходить для використання з електричними знищувачами комах Noveen IKN30, IKN36, IKN230 Economic.
- Довговічність: Високоякісні матеріали забезпечують тривалий термін служби лампи.
- Потужність: 15 Вт
- Довжина лампи з контактами: 450 мм
- Довжина лампи без контактів: 436 мм
УФ лампа Gleecon F15T8 BL368
Чому варто купувати саме у нас?
- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс та якість товару для наших клієнтів.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Термін служби ламп | 8000 годин |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Діаметр трубки | 26 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 15 |
| Споживана потужність | 15 |
| Тип ламп | Т8 / BL |
- Ціна: 370 ₴
