
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3531 080
Клеєва пастка Big для щурів та мишей 2 штуки розмір 25х20 см
62,50 ₴
50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клеєва пастка - це ефективна пастка для мишей та крис, яка дозволяє позбутися від гризунів. Результат його застосування дійсно фантастичний! Вранці ви знайдете на клеєвій поверхні гризунів, які пробиралися до приманки.
Клеєва пастка для гризунів абсолютно безпечна для людини та домашніх тварин, клейкий шар не висихає роками. Це єдине екологічно безпечний засіб для боротьби з крисами та мишами в місцях зберігання продуктів харчування.
При використанні клеєвої пастки є можливість безконтактного видалення шкідника.
При використанні отрут хімічних речовин для цієї ж мети, гризуни загинуть, але потім у приміщення можна зайти лише у респіраторі.
Чому варто купувати саме у нас?
Ми не змінюємо ціни, вказані на сайті на день покупки, навіть якщо вони змінилися на нашому складі.
Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
Маємо великий досвід роботи з клієнтами в даній галузі. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс та якість товару для нашого клієнта.
Увесь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Гризуни, Щури |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Принцип дії | Клейова пастка |
| Розміри | 210 х 310 х 5 мм |
- Ціна: 50 ₴


