
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 345 163
Пастка Wasp Trap для мух та інших літаючих комах розсувна 500мм чорна
237,50 ₴
190 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушка Wasp Trap для мух і інших літаючих комах розсувна 500мм чорна
Забудьте про брудні руки та втрату часу на боротьбу з літаючими комахами! Ловушка Wasp Trap — ідеальне рішення для захисту від мух та ос. Простота у використанні та багаторазовість роблять її незамінним помічником у будь-якому домі.
Головні переваги:- Екологічно чистий матеріал: виготовлена з безпечного для навколишнього середовища пластику.
- Багаторазове використання: змінюйте лише приманку за потреби, що економить ваші кошти.
- Простота установки: всього кілька кроків — відкрийте, залийте приманку та закрийте ловушку.
- Зручність кріплення: спеціальне вушко для підвішування дозволяє розмістити ловушку у потрібному місці.
- Матеріал: екологічно чистий пластик
- Розмір: 500 мм
Ловушка Wasp Trap
Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі. Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно! Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів. Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс та якість товару для наших клієнтів.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від ос, Від літаючих комах, Від мошок |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Багаторазового використання |
| Розмір пакування | 130 х 85 х 85 мм |
| Витратні матеріали | Принада |
- Ціна: 190 ₴
