
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 353 271
Клей для гризунів Ra Trap з приманкою 200 г
200 ₴
160 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клей призначений для ловлі мишей, щурів та шкідливих комах.
Містить привабливий атрактант, який привертає шкідників.
Має високу стійкість до сонця і вологи. Може застосовуватися всередині та зовні житлових та нежитлових будівель.
Для знищення гризунів: нанесіть клей на підкладки з густого картону, фольги або густої паперу розміром 30*20 см. Клей наносять рівномірним шаром, залишивши по периметру чисті поля шириною не менше 1,5 см. Клей вже містить підсадний атрактант, але для посилення ефекту в центрі липкого шару розміщують шматочки підсадних атрактантів (хліб підсмажений на рослинному маслі, шматочок сиру, ковбаси тощо). Клей можна наносити як сплошним шаром, так і замкненою смугою не менше 5 см. Готові клеєві пастки розставляють з розрахунку 3-5 листів на 10 кв.м підлоги в місцях переміщення гризунів.
Для знищення побутових комах: нанесіть клей на підкладки з паперу, картону або іншого матеріалу, залишивши по периметру чисті поля шириною не менше 1,5 см і рівномірно розровняйте шар 0,5 - 1,0 мм по всій поверхні за допомогою шпателя, дошки тощо. Клей вже містить підсадний атрактант, але для посилення ефекту в центрі листа можна помістити атрактант: шматочок цукру, хліба тощо. Підкладки з нанесеним клеєм розмістити в темних сухих місцях проживання та руху комах. Для знищення мух підкладки з клеєм розкласти або розвісити в місцях нагромадження мух. У приміщеннях площею 10 кв.м рекомендується розміщувати 1 - 2 підкладки. Для осів як підсаду слід використовувати шматочок свіжого м'яса, риби або солодкий фрукт.
Для знищення садових шкідників: нанести клей безпосередньо на стовбур дерева на відстані 40-50 см від землі у вигляді кільця, рівномірно розровняти шар за допомогою шпателя, дошки тощо, утворюючи на дереві лов
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вид шкідника | Миші, Гризуни, Щури |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Клей |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 135 г |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Клей - 1 шт |
| Особливості | Водостійкий. У разі забруднення змивається бензином. |
- Ціна: 160 ₴
