
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 301 275
Шипи Ekochron 3D антиприсадні 0 5 м
143,75 ₴
115 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шипи Ekochron 3D антиприсадні 0 5 м
Забудьте про брудні підвіконня та пошкоджені дахи! Шипи Ekochron 3D — це ідеальне рішення для захисту ваших будівель і територій від настирливих птахів. Тепер ви можете бути впевнені в чистоті та безпеці ваших об'єктів.
Головні переваги:- Легкість установки: Шипи просто кріпляться за допомогою дюбелів, саморізів або монтажного клею на будь-яких поверхнях.
- Гнучкість і адаптивність: Полікарбонатна основа дозволяє встановлювати шипи на складні поверхні, забезпечуючи надійний захист.
- Ефективна захист: Додаткові шипи в центрі основи виключають посадку навіть найменших птахів.
- Універсальність: Секції можна легко надламувавати і з'єднувати, що дозволяє адаптувати їх під будь-які розміри.
- Матеріал: полікарбонат
- Довжина секції: 50 см
Шипи Ekochron 3D — 1 секція (50 см)
Чому варто купувати саме у нас?- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий клієнтський досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Птахи |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип засобу | Протиприсадні шипи |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стрижня | 1.3 мм |
| Комплектація | Секція — 1 шт. |
| Матеріал | гнучкий полікарбонат, оцинкована сталь |
| Відстань між шипами | 20 мм |
- Ціна: 115 ₴




