
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 353 278
Гуманна щуроловка Trizand розсувна з пластику сірий 30см
187,50 ₴
150 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гуманна мишоловка Trizand розсувна з пластику сірого кольору 30 см
Забудьте про брудні руки, витрачений час та небезпеку використання отруйних приманок! Гуманна мишоловка Trizand — це ідеальне рішення для тих, хто бажає позбутися гризунів без шкоди для них та для себе.
Головні переваги:- Безвредність: Мишоловка не вбиває і не завдає шкоди гризуну, а лише ловить його.
- Многофункціональність: Може використовуватися для вилову втікачів домашніх хом'яків.
- Гігієнічне видалення: Видалення миші без необхідності до неї доторкатися.
- Многоразове застосування: Не має терміну придатності, що робить її економічним рішенням.
- Екологічність: Виготовлена з якісного екологічного пластику.
- Безпека: Не небезпечна для людини, маленьких дітей та домашніх тварин.
- Відсутність хімії: Не потребує використання отрут і хімічних препаратів.
- Матеріал: екологічний пластик
- Розміри: 30 см
Гуманна мишоловка Trizand, інструкція по використанню.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкідника | Гризуни, Миші |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Механічний |
| Тип засобу | Мишоловка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
- Ціна: 150 ₴





