
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 347 282
Засіб Arox для відлякування котів і собак 500 мл
600 ₴
480 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Засіб Arox для відлякування котів і собак 500 мл
Забудьте про постійні проблеми з небажаними котами та собаками на вашій території! Засіб Arox допоможе вам ефективно позбутися цих неприємностей як у приміщенні, так і на вулиці, забезпечуючи комфорт і чистоту вашого простору.
Головні переваги:- Безпека: Абсолютно безпечний для людей і домашніх тварин, адже не містить токсичних речовин.
- Тривалий ефект: Захисний ефект зберігається від 6 до 21 дня в залежності від умов, що дозволяє зменшити частоту обробок.
- Універсальність: Підходить як для домашнього, так і для професійного використання, що робить його ідеальним вибором для кожного власника.
- Простота використання: Легке застосування: достатньо струснути і розпорошити на потрібні поверхні.
- Об'єм: 500 мл
- Витрата: 500 мл на 7 кв.м
- Спосіб застосування: розпилення на чисті поверхні
Засіб Arox для відлякування котів і собак 500 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agrecol |
| Країна виробник | Польща |
| Загальні | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна речовина | Гераніол 1 г/кг, олія лимонного евкаліпта, гідратована, циклізована 1 г/кг, олія перцевої м'яти 1 г/кг |
| Вид шкідника | Тварини, Кішки, Собаки |
| Комплектація | Спрей - 1 шт |
| Об'єм (мл) | 500 |
| Особливості | Викликає дискомфорт у тварин, безпечний і біорозкладний |
| Площа дії (кв м) | 7 |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
- Ціна: 480 ₴
