
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 353 527
Відлякувач мишей і щурів УЗ-004 ультразвуковий 220В чорний 150м2
1 012,50 ₴
810 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відлякувач мишей і щурів УЗ-004 ультразвуковий 220В чорний 150м2
Втомилися від постійного присутності гризунів у вашому домі чи офісі? Забудьте про незручності, пов'язані з мишами та щурами! Ультразвуковий відлякувач УЗ-004 — це ідеальне рішення для безпечного та ефективного позбавлення від шкідників.
Головні переваги:- Ефективність: Паралізує можливість спілкування гризунів і заважає їм орієнтуватися у темряві, що викликає стрес і змушує їх покинути приміщення.
- Безпечність: Працює безшумно для людини і абсолютно безпечний для людей і домашніх тварин (окрім морських свинок і хом'яків).
- Тривалий ефект: Рекомендується використовувати не менше 4 тижнів для досягнення стабільного результату, що забезпечує надійне позбавлення від шкідників.
- Універсальність: Підходить для використання в різних приміщеннях: офісах, складах, торгових підприємствах і навіть на кораблях.
- Тип: Ультразвуковий відлякувач
- Потужність: 220 В
- Площа дії: до 250 м2
- Колір: чорний
Чіткий список того, що в коробці:
- Відлякувач УЗ-004
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкідника | Щури, Миші, Гризуни |
| Зона дії | 250 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 г |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид кліматичного виконання | УХЛ 4.2 |
| ГОСТ | 15150 |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Звуковий тиск | 95 дБ |
| Комплектація | Прибір - 1 шт. |
| Потужність | 5 Вт |
| Робоча температура | -10 … +40 °С |
| Ступінь захисту від вологи | ГОСТ 3135.0 |
| Кут виходу сигналу | 110 ° |
| Частота | 18-30 кГц |
- Ціна: 810 ₴

