
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 301 378
Клей для установки шипів Jacopic 80 мл
337,50 ₴
270 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клей для установки шипів Jacopic 80 мл
Забудьте про брудні руки та витрати часу на неефективні методи установки шипів. Цей силіконовий клей — ідеальне рішення для надійної та довговічної фіксації шипів від птахів та тварин на будь-яких поверхнях.
Головні переваги:- Універсальність: Підходить для всіх видів шипів і може використовуватись на склі, камені, залізі, бетоні, сталі, дереві та алюмінії.
- Довговічність: Шипи, встановлені за допомогою цього клею, прослужать десятки років, забезпечуючи надійний захист.
- Стійкість до погодних умов: Клей не боїться атмосферних опадів і витримує температури від -40 до +140 °C.
- Корозійна стійкість: Не підлягає корозії, що гарантує довговічність та надійність.
- Бесколірний: Після висихання клей стає прозорим, не псує зовнішній вигляд встановлених шипів.
- Об'єм: 80 мл
- Рекомендована площа установки: 2-3 метри шипів
- Температурний діапазон: від -40 до +140 °C
Клей для установки шипів Jacopic 80 мл
Чому варто купувати саме у нас?
- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JACOPIC |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Кішки, Птахи |
| Комплектація | Туба, насадка |
| Об'єм (мл) | 80 |
| Особливості | Для зовнішнього використання на будь-яких поверхнях |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Клей |
- Ціна: 270 ₴


