
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 346 377
Пастка Panko з аттрактантом для чешуйниць 2 шт
325 ₴
260 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушка Panko з аттрактантом для чешуйниць 2 шт
Забудьте про постійну боротьбу з чешуйницями та сріблястками! Ці комахи можуть стати справжньою проблемою, залишаючи сліди та забруднюючи ваше середовище. Ловушка Panko — ідеальне рішення, яке ефективно впорається з цим завданням, забезпечуючи чистоту та комфорт у вашому домі.
Головні переваги:- Спеціальний аттрактант: активно приваблює комах, підвищуючи ефективність ловушки.
- Прозорий матеріал: дозволяє легко контролювати кількість спійманих комах без необхідності відкривати ловушку.
- Закрита конструкція: підходить для використання в місцях з підвищеною вологістю та запобігає випадковому контакту з клеєм.
- Легкість в установці: просто розмістіть ловушку на гладкій поверхні в місцях скупчення комах.
- Довговічність: замінювати ловушку необхідно не рідше 1 разу на місяць, що забезпечує постійну захист.
- Матеріал: прозорий пластик
- Кількість в упаковці: 2 шт
- Термін дії приманки: 1 місяць
2 ловушки Panko, приманка для ловушки.
Чому варто купувати саме у нас?- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий клієнтський досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс та якість товару для наших клієнтів.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Чешуйницы |
| Комплектація | Пастки — 2 шт., атрактант — 2 шт. |
| Призначення пастки/відлякувача | від серебрянок, від чешуйниць |
| Особливості | Завдяки закритій конструкції може використовуватися в місцях із підвищеною вологістю, а також запобігає випадковому контакту з клеєм |
| Розмір пакування | 183 х 125 х 30 мм |
| Термін дії | 1 місяць |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 260 ₴




