
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 301 369
Клей Jacopic для встановлення шипів 300 мл
800 ₴
640 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клей Jacopic для установки шипів 300 мл
Забудьте про безуспішні спроби захистити свої поверхні від птахів та тварин! Цей клей — ідеальне рішення для надійної установки шипів на будь-якій поверхні. З ним ви зекономите час та зусилля, а ваші шипи прослужать десятки років.
Головні переваги:- Універсальність: Підходить для скла, каменю, заліза, бетону, сталі, дерева та алюмінію — використовуйте його на будь-яких поверхнях.
- Довговічність: Шипи, встановлені за допомогою цього клею, гарантовано прослужать десятки років, забезпечуючи надійний захист.
- Стійкість до погодних умов: Клей не боїться атмосферних опадів і температурного діапазону від -40 до +140 °C.
- Корозійна стійкість: Не підлягає корозії, що забезпечує довговічність та надійність установки.
- Бесколірний: Після висихання клей стає прозорим, не псує зовнішній вигляд ваших об'єктів.
- Об'єм: 300 мл
- Температурний діапазон: від -40 до +140 °C
- Тип: силіконовий клей
- Сумісність: всі види шипів
Клей Jacopic — 300 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JACOPIC |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Кішки, Птахи |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Клей |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Балон, насадка, ковпачок |
| Обсяг | 300 |
| Особливості | Для зовнішнього використання на будь-яких поверхнях |
- Ціна: 640 ₴


