
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 443 350
Безпечна УФ лампа Philips Pomel Petit 11 Вт 30 х 15 мм
1 712,50 ₴
1 370 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безпечна УФ лампа Philips Pomel Petit 11 Вт 30 х 15 мм
Забудьте про ризик забруднення та поломок! УФ лампа Philips Pomel Petit забезпечить надійний захист від комах, не створюючи загрози для здоров'я. З цією лампою ви можете бути впевнені, що ваша продукція залишиться чистою та безпечною.
Головні переваги:- Захист від забруднень: Флуоресцентна плівка запобігає потраплянню осколків скла та хімічних речовин у разі поломки.
- Відповідність стандартам HACCP: Ідеально підходить для харчової промисловості, гарантуючи безпеку продукції.
- Довговічність: Лампа Philips PL-S 11W забезпечує тривалий термін служби та стабільну роботу.
- Легкість встановлення: Простота в експлуатації дозволяє швидко замінити лампу без додаткових інструментів.
- Потужність: 11 Вт
- Розміри: 30 х 15 мм
- Тип лампи: УФ лампа Philips PL-S 11W /10 / 2P
Чіткий список того, що в коробці:
- УФ лампа Philips Pomel Petit 11 Вт
- Інструкція з використання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр трубки | 10 мм |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 Штука. |
| Мінімальна кольорова температура | 6500 К |
| Потужність | 11 |
| Робоча позиція | Універсальний |
| Розмір | 30 х 15 мм |
| Строк служби ламп | 8000 час |
| Тип ламп | PL-S / 10 / 2P / U |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Штрих |
| Кут свічки | 180 град. |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Цоколь | G23 |
- Ціна: 1 370 ₴
