
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 353 397
Автомобільний відлякувач гризунів AGC-04 ультразвуковий чорний 12Вт
487,50 ₴
390 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний відлякувач гризунів AGC-04 ультразвуковий чорний 12Вт
Забудьте про проблеми з гризунами у вашому автомобілі! Цей відлякувач допоможе вам позбутися щурів, мишей та інших шкідників, які можуть пошкодити ваш автомобіль. Просте рішення для захисту вашого авто та підтримання його чистоти.
Головні переваги:- Ефективне відлякування: Ультразвукові та звукові хвилі з змінною частотою надійно відлякують гризунів.
- Універсальність: Широкий робочий діапазон температур (-20 ... +80 °С) дозволяє використовувати пристрій у будь-яку пору року.
- Простота установки: Легко підключається до автомобільного акумулятора 12 В, що дозволяє швидко розпочати використання.
- Автоотключення: Можливість підключення додаткового проводу для автоматичного відключення при вимкненні запалювання.
- Тип: ультразвуковий відлякувач
- Потужність: 12 Вт
- Робочий діапазон температур: -20 ... +80 °С
- Живлення: 12 В від автомобільного акумулятора
Автомобільний відлякувач гризунів AGC-04, інструкція з експлуатації, кабелі для підключення.
Чому варто купувати саме у нас?
- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс та якість товару для нашого клієнта.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Щури, Миші, Гризуни, Кішки |
| Зона дії | 20 кв.м |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Діапазон робочих температур | -20 … +80 °С |
| Комплектація | Прибір - 1 шт. |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Особливості | Нечутливій людині, не вимагає під'єднання до мережі 220 В. Можливе автовимкнення під час руху автомобіля. |
| Харчування | DC 6 В - 12 В |
| Застосування | Автомобіль, всередині приміщення |
| Розмір пакування | 80 х 40 х 145 мм |
| Частота | 20-60 кГц |
- Ціна: 390 ₴

