
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 435
Професійний знищувач комах Noveen IKN45 IPX4 для відкритих територій
7 487,50 ₴
5 990 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний знищувач комах Noveen IKN45 IPX4 для відкритих територій
Забудьте про постійну боротьбу з літаючими комахами, які заважають насолоджуватися відпочинком на свіжому повітрі! Професійна інсектицидна лампа Noveen IKN45 IPX4 — ідеальне рішення для захисту ваших відкритих територій від небажаних «гостей». Тепер ви можете зосередитися на приємних моментах, не відволікаючись на набридливих комах.
Головні переваги:- Безпека для людей і тварин: Лампа використовує UVA-світло, яке не становить небезпеки для здоров'я.
- Довговічність: Працює до 50 000 годин завдяки новітнім магнітним трансформаторам.
- Стійкість до погодних умов: Клас водонепроникності IPX4 дозволяє використовувати лампу навіть під дощем.
- Ефективне знищення: Комах знищують у сітці з напругою 2500 В, що забезпечує надійне позбавлення від великих особин.
- Простота в експлуатації: Витягуваний лоток для збору комах спрощує процес очищення.
- Матеріал: метал, вогнестійкий пластик ABS
- Клас захисту: IPX4
- Робоча висота: 1,8-2 м
- Напруга сітки: 2500 В
- Термін служби: до 50 000 годин
Інсектицидна лампа Noveen IKN45 IPX4, інструкція з експлуатації.
Чому варто купувати саме у нас?- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 180 кв.м |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4900 г |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Клас захисту | IPX4 |
| Комплектація | Прилад, ланцюг для підвішування (80 см) |
| Напруга розряду | 2500 В |
| Розмір пакування | 750 х 185 х 355 мм |
- Ціна: 5 990 ₴

