
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 450
Професійний знищувач комах Noveen IKN36 IPX4 36 Вт
6 975 ₴
5 580 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний знищувач комах Noveen IKN36 IPX4 36 Вт
Забудьте про постійну боротьбу з літаючими комахами та неприємними запахами хімічних засобів! Професійна інсектицидна лампа Noveen IKN36 IPX4 — це ідеальне рішення для вашого дому та дачі. Вона ефективно позбавить вас від комах без шкоди для здоров'я.
Головні переваги:- Безпека: Лампа випромінює UVA-світло, яке приваблює комах, не використовуючи хімічні речовини.
- Довговічність: Працює до 50 000 годин завдяки новітнім магнітним трансформаторам.
- Стійкість до погодних умов: Клас захисту IPX4 дозволяє використовувати лампу на вулиці навіть у дощ.
- Ефективність: Встановлення на висоті 1,8-2 м забезпечує максимальне приваблення комах.
- Простота в обслуговуванні: Знищені комахи потрапляють у висувний лоток, що полегшує прибирання.
- Матеріал: метал та вогнестійкий пластик ABS
- Потужність: 36 Вт
- Клас захисту: IPX4
- Напруга мережі: 2500 В
- Габарити: 30 х 20 х 10 см
Інсектицидна лампа Noveen IKN36 IPX4, інструкція з експлуатації, гарантійний талон.
Чому варто купувати саме у нас?
- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс та якість товару для наших клієнтів.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 120 кв.м |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4100 г |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Клас захисту | IPX4 |
| Напруга розряду | 2500 В |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло і електричний |
| Розмір пакування | 580 х 185 х 355 мм |
- Ціна: 5 580 ₴

