
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 475
Унищувач комарів Noveen IKN7 IPX4 вуличний чорний 220 Вт
1 975 ₴
1 580 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уничтожитель комаров Noveen IKN7 IPX4 уличный черный 220 Вт
Забудьте про постійний дискомфорт від літаючих комах, які заважають насолоджуватися вечорами на свіжому повітрі. Уничтожитель комаров Noveen IKN7 IPX4 — ідеальне рішення для боротьби з комарами, мошками та метеликами. Цей ефективний пристрій зробить ваші вечори комфортнішими та безпечнішими.
Головні переваги:- Ефективна захист: Лампа приваблює комах спеціальним спектром УФ-світла та знищує їх при контакті з сіткою під високою напругою.
- Водонепроникність: Клас захисту IPX4 дозволяє використовувати лампу на вулиці навіть у дощову погоду.
- Безпека: Виготовлена з вогнестійкого ABS пластику та металу, що забезпечує високу стійкість та безпеку.
- Зручність у використанні: Довгий 2-метровий шнур живлення та можливість установки на поверхні або підвішування роблять експлуатацію лампи комфортною.
- Легкість в обслуговуванні: Вилучення комах здійснюється легко через відкидний лоток.
- Потужність: 220 Вт
- Клас водостійкості: IPX4
- Матеріал: метал, вогнестійкий ABS пластик
- Довжина шнура: 2 метри
Уничтожитель комаров Noveen IKN7 IPX4, інструкція з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від літаючих комах, Від комарів |
| Площа дії | 55 кв.м |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 255 мм |
| Діаметр | 162 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Клас захисту | IPX4 |
| Комплектація | Прибір - 1 шт. |
| Напруга розряду | 1000 В |
| Розмір пакування | 175 х 165 х 260 мм |
- Ціна: 1 580 ₴







