
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 489
Унищувач комах Noveen IKN22 IPX4 220 Вт чорний 300х200х150 мм
3 625 ₴
2 900 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уничтожитель насекомых Noveen IKN22 IPX4 220 Вт чорний 300х200х150 мм
Забудьте про постійну боротьбу з літаючими комахами, які заважають вам насолоджуватися відпочинком на свіжому повітрі. Уничтожитель насекомых Noveen IKN22 — це ідеальне рішення, яке ефективно справляється з комарами, мошками та метеликами, забезпечуючи комфорт і безпеку у вашому домі та на вулиці.
Головні переваги:- Ефективна боротьба з насекомими: Лампа приваблює літаючих комах спеціальним спектром УФ-лампи і знищує їх при контакті з сіткою під високою напругою.
- Захист від дощу: Клас водонепроникності IPX4 дозволяє використовувати пристрій на вулиці навіть у дощову погоду.
- Екологічність: Сучасні технології з лампами UVA 365 нм забезпечують боротьбу з комахами без використання хімічних речовин.
- Простота в користуванні: Легке видалення комах через відкриваючийся лоток і можливість встановлення на поверхні або підвісу.
- Зручність підключення: Довгий шнур живлення (2 м) забезпечує гнучкість у розміщенні пристрою.
- Потужність: 220 Вт
- Клас водонепроникності: IPX4
- Розміри: 300х200х150 мм
- Матеріал: метал та вогнестійкий ABS пластик
- Довжина шнура живлення: 2 м
Уничтожитель насекомых Noveen IKN22, інструкція з експлуатації.
Чому варто купувати саме у нас?- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 130 кв.м |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1340 г |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Клас захисту | IPX4 |
| Комплектація | Прибір - 1 шт. |
| Напруга розряду | 1800 В |
| Розмір пакування | 310 х 310 х 360 мм |
- Ціна: 2 900 ₴









