
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 443 504
УФ лампа LOS22 20Вт E27 BL tube для Noveen IKN22
987,50 ₴
790 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УФ лампа LOS22 20Вт E27 BL tube для Noveen IKN22
Забудьте про неприємності, пов'язані з комахами у вашому домі! Втомилися від постійної боротьби з мухами та комарами? УФ лампа LOS22 20Вт стане вашим надійним помічником у знищенні небажаних шкідників, забезпечуючи чистоту та комфорт у вашому просторі.
Головні переваги:- Ефективність: Спеціально розроблена для знищувачів комах Noveen IKN22, лампа забезпечує надійне знищення комах завдяки ультрафіолетовому випромінюванню.
- Довговічність: Служить довго завдяки якісним матеріалам і надійній конструкції, що дозволяє вам не турбуватися про часту заміну.
- Простота установки: Лампа легко встановлюється в пристрій Noveen IKN22, що робить її заміну швидкою та зручною.
- Тип: UV-A лампа
- Потужність: 20 Вт
- Довжина лампи з контактами: 165 мм
- Довжина лампи без контактів: 135 мм
УФ лампа LOS22 20Вт E27 BL tube
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр трубки | 10 мм |
| Робоча позиція | Універсальний |
| Строк служби ламп | 8000 час |
| Тип ламп | BL / 3U |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 790 ₴
