
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 411 525
Конвекторний обігрівач Noveen CH6000 з ніжками 600 х 425 х 110 мм
2 450 ₴
1 960 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвекторний обігрівач має перемикаємі 3 рівні потужності: 750/1250/2000 Вт.
Таймер дозволяє встановити час роботи обігрівача. Обігрівач буде автоматично включатися / вимикатися в зазначений час.
Також на корпусі розміщений регулятор термостата для контролю температури нагріву.
Вбудований вентилятор з функцією Turbo Fan, вибір гарячого або холодного повітря.
У жорсткій, стійкій конструкції корпусу зверху і знизу великі вентиляційні отвори для хорошої циркуляції повітря.
Обігрівач можна розміщувати на ніжках або кріпити на стіну (ніжки і кріпильні елементи в комплекті).
Не спалює кисень, оскільки температура нагріву не перевищує 60 °С і не висушує повітря. Висока ККД (до 95%) - висока економічність. Від приладу не йде неприємний запах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 425 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Таймер | Так |
| Тепловентилятор | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Конвектор, ніжки, кронштейни для настінного монтажу |
| Особливості | Таймер увімкнення/вимикання |
| Розмір | 600 х 425 х 110 / 200 (з ніжками) мм |
| Розмір пакування | 625 х 435 х 140 мм |
- Ціна: 1 960 ₴




