
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 353 528
Ультразвуковий відлякувач УЗ-005 30 м2 220 В 100 г
1 187,50 ₴
950 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий відлякувач УЗ-005 30 м2 220 В 100 г
Забудьте про постійну боротьбу з гризунами у вашому домі чи офісі! Ультразвуковий відлякувач УЗ-005 — це ідеальне рішення для захисту вашого простору від мишей, щурів та летючих мишей. Ефективно працює в приміщеннях до 500 кв.м., забезпечуючи комфорт і спокій.
Головні переваги:- Ефективність у боротьбі з шкідниками: Генератор постійно змінюючої частоти не викликає звикання у гризунів, паралізуючи їх можливість спілкування та орієнтації.
- Швидкий результат: Гризуни починають покидати приміщення вже через 7-10 днів після початку роботи пристрою.
- Безшумна робота: Ультразвук не чутний людині, що робить використання пристрою комфортним для вас та ваших домашніх тварин, окрім морських свинок і хом'яків.
- Простота установки: Підключіть пристрій до мережі 220 В і розмістіть його на висоті не менше 30 см над підлогою — і він готовий до роботи.
- Довготривалий ефект: Рекомендований період роботи пристрою — від 4 тижнів до 2 місяців для досягнення стійкого результату.
- Площа дії: до 500 кв.м.
- Живлення: 220 В
- Вага: 100 г
Ультразвуковий відлякувач УЗ-005, інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкідника | Щури, Миші, Гризуни |
| Зона дії | 500 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 г |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид кліматичного виконання | УХЛ 4.2 |
| ГОСТ | 15150 |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Діапазон робочих температур | -10 … +40 °С |
| Звуковий тиск | 110 дБ |
| Комплектація | Прибір - 1 шт. |
| Потужність | 5 Вт |
| Ступінь захисту від вологи | ГОСТ 3135.0 |
| Кут виходу сигналу | 110 ° |
| Частота | 18-30 кГц |
- Ціна: 950 ₴


