
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 443 529
УФ лампа LOS5 5W U форма для Noveen IKN5 30 х 15 мм
200 ₴
160 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УФ лампа LOS5 5W U shape для Noveen IKN5 30 х 15 мм
Забудьте про проблеми з наявністю комах у вашому домі! УФ лампа LOS5 5W U shape стане ідеальним рішенням для вашого знищувача комах, забезпечуючи швидке та ефективне усунення шкідників. Тепер ви зможете насолоджуватися чистотою та комфортом у вашому житлі.
Головні переваги:- Висока ефективність: Ультрафіолетова лампа потужністю 5 Вт забезпечує значну привабливість та знищення комах.
- Зручність установки: Довжина лампи з контактами становить 105 мм, що робить її сумісною з різними моделями знищувачів.
- Тривалий термін служби: Використання високоякісних матеріалів гарантує довговічність лампи.
- Тип лампи: UV-A
- Потужність: 5 Вт
- Довжина лампи з контактами: 105 мм
- Довжина лампи без контактів: 82 мм
УФ лампа LOS5 5W U shape
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Термін служби ламп | 8000 годин |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 180 град. |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Цоколь | G23 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр трубки | 10 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 5 |
| Розмір | 30 х 15 мм |
| Тип ламп | BL / U |
- Ціна: 160 ₴
