
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 983 985
Антимоскітна світлодіодна лампочка Noveen IKN804 LED 9 Вт біла 220 В 60 мм
675 ₴
540 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Антимоскітна світлодіодна лампочка Noveen IKN804 LED 9 Вт біла 220 В 60 мм
Забудьте про нічні муки від комарів та мошок! Антимоскітна світлодіодна лампочка Noveen IKN804 стане вашим надійним помічником у боротьбі з комахами та забезпечить комфортне освітлення в будь-який час доби.
Головні переваги:- Два в одному: поєднує функції освітлення та знищення комах, що дозволяє заощаджувати простір та кошти.
- Зручність використання: легко встановлюється в стандартний патрон E27, що робить її сумісною з більшістю світильників.
- Ефективне освітлення: білий світлодіод забезпечує яскраве та рівномірне освітлення, створюючи затишну атмосферу в приміщенні.
- Ультрафіолетове світло: приваблює комах, гарантуючи їх знищення без використання хімікатів.
- Підходить для будь-яких умов: ідеальна як для використання в приміщенні, так і на вулиці — на терасі або балконі.
- Потужність: 9 Вт
- Цоколь: E27
- Напруга: 220-230 В
- Розміри: 60 мм
Антимоскітна світлодіодна лампочка Noveen IKN804
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від комарів |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 130 г |
| Діаметр | 78 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Комплектація | Прибір, щітка для спорожнення ґратки |
| Напруга розряду | 800 В |
| Розмір пакування | 80 х 80 х 165 мм |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 540 ₴



