
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 443 512
УФ лампа LOS24 24Вт PL BL для Noveen 45х25мм
512,50 ₴
410 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УФ лампа LOS24 24Вт PL BL для Noveen 45х25мм
Забудьте про докучливих комах, які заважають вам насолоджуватися часом на свіжому повітрі! Ультрафіолетова лампа LOS24 24Вт — це ідеальне рішення для знищення комах, забезпечуючи надійний захист вашого простору.
Головні переваги:- Ефективне знищення комах: Лампа випромінює UV-A світло, яке приваблює і знищує мух та комарів.
- Довговічність: Термін служби лампи складає до 5000 годин, що гарантує тривале використання без частих замін.
- Простота установки: Лампа легко встановлюється в пристрої Noveen, що дозволяє швидко замінити стару лампу.
- Тип: UV-A лампа
- Потужність: 24 Вт
- Довжина лампи з контактами: 325 мм
- Довжина лампи без контактів: 318 мм
УФ лампа LOS24 24Вт PL BL
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр трубки | 15 мм |
| Кількість контактних штирів цоколя | 4 Штука. |
| Робоча позиція | Універсальний |
| Розмір | 45 х 25 мм |
| Строк служби ламп | 8000 час |
| Тип ламп | BL / U |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Штрих |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Цоколь | 2G11 |
- Ціна: 410 ₴
