
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 983 991
Пастка комах Noveen IKN863 з Bluetooth динаміком та акумулятором 2000mAh LED IPX4 100 х 100 х 120 мм
1 625 ₴
1 300 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка для комах IKN863 - ідеальний пристрій для виїзду на природу, він поєднує в собі знищувач комах і Bluetooth колонку.
Пастка вологостійка IPX4, їй не страшний туман і дощ.
Пристрій оснащений акумулятором - 24 години роботи, що надзвичайно зручно в поїздках, на рибалці та пікніках.
Пристрій генерує світло, яке привертає комах і мух. Комахи при дотику до сітки поражаються електричним розрядом 1000 В.
Пастка ловить комах на площі до 40 кв.м.
Лампа від комах екологічна, не виділяє запахів, не вимагає використання хімії, розхідних матеріалів.
Її можна впевнено розміщувати в палатці, над столом, не боячись алергічних реакцій і впливу на здоров'я людей.
Bluetooth динамік підключається до вашого телефону - і ваш відпочинок на природі стає ідеальним. lt;h3 class=quot;base__titlequot;gt;Чому варто купувати саме у нас?lt;/h3gt;
lt;div class=quot;rowquot;gt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті у день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.lt;br /gt;lt;br /gt;lt;/divgt;
lt;div class=quot;testimonial-itemquot;gt;Маємо великий клієнтський досвід роботи в даній сфері.lt;br /gt;lt;br /gt;Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.lt;/divgt;
lt;/divgt; lt;h3gt;Весь товар перевіряється перед відправкою!lt;/h3gt;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.29 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 3,7 В / 1800 мАч |
| Час роботи | 17 годин — ліхтар, 16 годин — інсектицидна лампа, 5 годин — обидві функції, 20 годин — Bluetooth-динамік годину |
| Клас захисту | IPX4 |
| Комплектація | Прибір, кабель USB, щітка для очищення ґратки |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга розряду | 1000 В |
| Харчування | Вбудований акумулятор |
| Площа дії (кв м) | 40 |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло й електрична сітка |
| Розмір | 100 х 100 х 120 мм |
| Розмір пакування | 105 х 105 х 130 мм |
| Роз'їзд | MicroUSB |
| Тип ламп | Світлодіодна |
- Ціна: 1 300 ₴







