
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 983 993
Інсектицидна лампа Noveen IKN920 LED для захисту від комах 220 Вт чорна
2 487,50 ₴
1 990 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інсектицидна лампа Noveen IKN920 LED для захисту від комах 220 Вт чорна
Забудьте про настирливих комах, які псують ваш відпочинок і створюють дискомфорт у домі. Інсектицидна лампа Noveen IKN920 — це ідеальне рішення для захисту вашого простору від літаючих шкідників без використання хімічних речовин.
Головні переваги:- Екологічність: Використовує світлодіоди зі спектром світла 356 нм, привертаючи комах без хімії.
- Ефективність: Знищує комах електричним розрядом 2500 В при дотику до сітки.
- Зручність: Оснащена знімним піддоном для легкого видалення вбитих комах.
- Економічність: Потужність всього 6 Вт, підходить для приміщень до 100 кв.м.
- Довговічність: Виготовлена з металу та вогнестійкого пластику ABS, що гарантує надійність.
- Потужність: 6 Вт
- Площа дії: до 100 кв.м
- Матеріал: метал і вогнестійкий пластик ABS
- Електричний розряд: 2500 В
Інсектицидна лампа Noveen IKN920, Інструкція з експлуатації.
Чому варто купувати саме у нас?
Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
Маємо великий досвід роботи в цій сфері.
Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.
Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.09 г |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Комплектація | Прилад, ланцюг для підвішування (45 см) |
| Напруга розряду | 2500 В |
| Розмір пакування | 335 х 113 х 265 мм |
- Ціна: 1 990 ₴





