
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 345 170
Пастка для ос і мух Hunter TY 5009 розсувна пластикова чорна 500мм
350 ₴
280 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушка для ос і мух Hunter TY-5009 розсувна пластиковий чорний 500мм
Втомилися від настирливих комах, які псують відпочинок на свіжому повітрі та створюють дискомфорт вдома? Позбавтеся від марних способів боротьби з мухами та осами! Ловушка Hunter TY-5009 — це ідеальне рішення для ефективної та безпечної боротьби з літаючими шкідниками.
Головні переваги:- Ефективність: Завантажує комах всередину ловушки без шансів на порятунок.
- Багаторазове використання: При правильному використанні та догляді прослужить кілька сезонів.
- Екологічність: Виготовлена з органічних матеріалів, безпечних для навколишнього середовища.
- Універсальність: Підходить для всіх видів приманок — рідких, сухих та гелеподібних.
- Практичність: Можна підвішувати або встановлювати на будь-якій твердий поверхні.
- Міцність: Виготовлена з якісного та міцного пластику.
- Матеріал: міцний пластик
- Розмір: 500 мм
Ловушка для ос і мух Hunter TY-5009
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMP |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Матеріал | ABS пластик |
| Розмір пакування | 140 х 100 х 100 мм |
- Ціна: 280 ₴

