
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9824 431 143
УФ лампа Philips 15Вт UVA в захисній плівці 15Вт для Pomel
1 400 ₴
1 120 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УФ лампа Philips 15W UVA в захисній плівці 15Вт для Pomel
Забудьте про проблеми з шкідниками та забрудненням продукції! УФ лампа Philips 15W UVA — це ідеальне рішення для знищення комах, забезпечуючи безпеку та чистоту вашого простору.
Головні переваги:- Безпека: Флуоресцентна плівка запобігає забрудненню продукції осколками скла та хімічними речовинами у разі пошкодження.
- Відповідність стандартам: Лампа відповідає вимогам HACCP для харчової промисловості, що гарантує надійність у використанні.
- Ефективність: Знищує комах за допомогою клейкої паперу, що забезпечує тривалу захист від шкідників.
- Зручність установки: Легко встановлюється в пристрої Pomel, що робить її ідеальним вибором для вашого бізнесу.
- Потужність: 15 Вт
- Довжина лампи з контактами: 450 мм
- Довжина лампи без контактів: 436 мм
УФ лампа Philips 15W UVA в захисній плівці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр трубки | 26 мм |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 Штука. |
| Потужність | 15 |
| Робоча позиція | Універсальний |
| Строк служби ламп | 8000 час |
| Тип ламп | T8 / BL |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Штрих |
| Кут свічки | 360 град. |
| Форма лампочки | Трубка |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Цоколь | G13 |
- Ціна: 1 120 ₴

