
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3481 046
Пастки тарганів Panko з атрактантом 2 шт в упакуванні
250 ₴
200 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушки тараканов Panko с аттрактантом 2 шт в уп
Втомилися від настирливих тарганів, які псують затишок вашого дому? Забудьте про хімікати та складні методи боротьби з шкідниками! Ловушки Panko — ідеальне рішення для ефективної та безпечної боротьби з комахами у вашому житлі.
Головні переваги:- Безпека: Не містять інсектицидів та інших хімікатів, що робить їх безпечними для дітей та домашніх тварин.
- Ефективність: Аттрактант приваблює всіх комах у приміщенні за кілька днів, забезпечуючи високу продуктивність.
- Довговічність: Активні 3 місяці з моменту відкриття, що дозволяє надовго забути про проблему з комахами.
- Кількість в упаковці: 2 шт
- Тип: Ловушка для тарганів
- Склад: Аттрактант нового покоління
2 ловушки, таблетки-аттрактанти.
Не втрачайте можливість зробити ваш дім комфортним і безпечним з ловушками Panko!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Картон |
| Призначення пастки/відлякувача | Від тарганів |
| Площа дії | 10 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час дії | 90 днів |
| Комплектація | Пастки — 2 шт., атрактант — 2 шт. |
| Розмір пакування | 175 х 107 х 13 мм |
- Ціна: 200 ₴

