
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3531 039
Контейнер для дератизації тунель розсувний пластик чорний 600х400х200 мм
312,50 ₴
250 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер для дератизації Туннель розсувний пластик чорний 600х400х200 мм
Забудьте про безлад та ризик для здоров'я, пов'язаний із використанням токсичних приманок для боротьби з гризунами. Контейнер "Туннель" — це надійне і безпечне рішення для дератизації, яке забезпечить захист вашого простору від гризунів.
Головні переваги:- Безпека: Приманка закрита на ключ, що виключає доступ для дітей і домашніх тварин.
- Універсальність: Підходить для всіх видів приманок, включаючи порошки, гранули та мишоловки.
- Чистота: Запобігає рознесенню токсичних речовин по приміщенню.
- Естетика: Має сучасний і акуратний дизайн, який не порушує інтер'єр.
- Захист приманки: Забезпечує збереження приманки під час прибирання та від забруднень.
- Матеріал: Пластик
- Розміри: 600х400х200 мм
- Колір: Чорний
Контейнер для дератизації "Туннель"
Увага! Яд і мишоловки в комплект не входять.
Чому варто купувати саме у нас?- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий клієнтський досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для нашого клієнта.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Гризуни, Щури, Миші |
| Комплектація | Контейнер, 2 металеві стрижні для кріплення блоків із отрутою, ключ (мигалки та отрута до комплекту не входять) |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Пастка |
- Ціна: 250 ₴




