
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3531 068
Автомобільний відлякувач гризунів MR-12 ультразвуковий чорний 12Вт
1 100 ₴
880 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний відлякувач гризунів MR-12 ультразвуковий чорний 12Вт
Забудьте про гризунів, які псують ваш автомобіль! Автомобільний відлякувач MR-12 допоможе вам позбутися щурів, мишей та інших шкідників, які можуть потрапити під капот. З цим пристроєм ви захистите свій автомобіль і заощадите час на його очищення.
Головні переваги:- Ефективний захист: Ультразвукові та звукові хвилі з змінною частотою відлякують гризунів, не дозволяючи їм проникнути у ваш автомобіль.
- Широкий температурний діапазон: Працює в будь-яких умовах від -20 до +80 °С, що дозволяє використовувати його в будь-яку пору року.
- Простота установки: Підключається до автомобільного акумулятора 12 В, що робить установку швидкою та легкою.
- Різноманітність режимів: Режим роботи змінюється хаотично, що запобігає звиканню у шкідників.
- Багатофункціональність: Підходить не лише для автомобілів, але й для використання на кухнях, складах та в гаражах.
- Матеріал: вогнестійкий полікарбонат
- Живлення: 12 В від автомобільного акумулятора
- Робочий діапазон температур: -20 ... +80 °С
Автомобільний відлякувач MR-12, інструкція з експлуатації, кабель для підключення.
Чому варто купувати саме у нас?
- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в даній сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс і якість товару для наших клієнтів.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Гризуни, Щури, Миші |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Діапазон робочих температур | -20 … +80 °С |
| Зона дії | 40 кв.м |
| Комплектація | Відлякувач, кріплення, стяжка — 2 шт. |
| Особливості | Автовимкнення під час руху автомобіля. Кнопка увімкнення/вимкнення. |
| Харчування | DC 6 В - 12 В |
| Споживаний струм | 5 мА — режим очікування, 40 мА — робочий режим |
| Застосування | Автомобіль, всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Розмір пакування | 110 х 85 х 50 мм |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Частота | 12 - 25 кГц |
- Ціна: 880 ₴





