
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 45710601072
Термосмужка Smart Noveen TB2110 з дисплеєм колір чорний 500мл
837,50 ₴
670 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобутилка Smart Noveen TB2110 з дисплеєм, колір чорний, 500мл
Забудьте про неприємні ситуації з гарячими напоями та ризикованими проливами! Термобутилка Smart Noveen TB2110 — це ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт і безпеку. Тепер ви завжди будете знати, яка температура вашого напою, і зможете насолоджуватися ним у будь-який час.
Головні переваги:- Светодіодний дисплей: показує реальну температуру напою, запобігаючи опікам та забезпечуючи ідеальну температуру.
- Двошарові стінки: зберігають температуру напоїв довше, що робить бутилку ідеальною для тривалих подорожей.
- Ізольована кришка: запобігає проливам та зберігає тепло, що особливо важливо для дітей.
- Матеріал: виготовлена з нержавіючої сталі INOX SS304, що гарантує довговічність та безпеку.
- Екологічний пластик: кришка без BPA, що робить бутилку безпечною для здоров'я.
- Об'єм: 500 мл
- Матеріал: нержавіюча сталь INOX SS304
- Кришка: пластик без BPA
- Термобутилка Smart Noveen TB2110
- Презентабельна упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 210 г |
| Висота | 197 мм |
| Об`єм | 280 мл |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження тепла | 12 годину |
| Час збереження холоду | 12 годину |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 55 мм |
| Кришка | кришка без поїльника |
| Матеріал | Неіржавка сталь INOX SS304, пластик BPA free |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Розмір пакування | 205 х 59 х 59 мм |
| Тип | Термопляшка |
| Тип термоса | Питної |
| Ширина | 55 мм |
| Ширина горлечка | 40 мм |
- Ціна: 670 ₴







