
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 45710601073
Термосумка Smart Noveen TB2116 з дисплеєм 500mAh чорна 500мл
850 ₴
680 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобутилка Smart Noveen TB2116 з дисплеєм 500mAh чорна 500мл
Забудьте про гарячі та холодні напої, температуру яких неможливо контролювати! Більше не потрібно гадати, коли ваш чай або кава охолонуть до потрібної температури. Термобутилка Smart Noveen TB2116 вирішить цю проблему, демонструючи реальну температуру вашого напою на світлодіодному дисплеї.
Головні переваги:- Сенсорний дисплей: відображає температуру напою, запобігаючи ризику опіків та забезпечуючи ідеальну температуру.
- Двошарові стінки: зберігають тепло та холод напоїв значно довше, ніж звичайні пляшки.
- Якість матеріалів: виготовлена з нержавіючої сталі INOX SS304, що гарантує довговічність та безпеку.
- BPA free: кришка виконана з безпечного пластику, який не виділяє шкідливих речовин.
- Презентабельна упаковка: ідеально підходить в якості подарунка для ваших близьких.
- Матеріал: нержавіюча сталь INOX SS304
- Об'єм: 500 мл
- Тип дисплея: світлодіодний сенсорний
- Матеріал кришки: пластик BPA free
- Акумулятор: 500mAh
- Термобутилка Smart Noveen TB2116
- Презентабельна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Об`єм | 280 мл |
| Стан | Новий |
| Тип | Термопляшка |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210 г |
| Висота | 197 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Ширина горловини | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Неіржавка сталь INOX SS304, пластик BPA free |
| Розмір пакування | 205 х 59 х 59 мм |
- Ціна: 680 ₴








