
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4841 086
Електромухобойка Noveen IKN110 на батарейках 2200mAh
362,50 ₴
290 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромухобойка Noveen IKN110 на батарейках 2200mAh
Забудьте про брудні руки та втрату часу на боротьбу з настирливими мухами і комарами. Електромухобойка Noveen IKN110 — ваше ідеальне рішення для швидкої та ефективної боротьби з літаючими комахами без ризику для здоров'я!
Головні переваги:- Безпечність для людини: Електромухобойка працює на високій напрузі, але абсолютно безпечна для людей.
- Легкість у використанні: Простий принцип роботи дозволяє легко знищувати комах одним рухом.
- Ефективність: Знищує мух і комарів за лічені секунди, не залишаючи слідів на стінах і меблях.
- Екологічність: Не використовує хімікати та не виділяє шкідливих речовин, безпечна для вашого здоров'я та навколишнього середовища.
- Тип: електромухобойка
- Живлення: 2 батарейки типу АА (в комплект не входять)
- Напруга: 1500 В
- Матеріал: пластиковий корпус, металева сітка
Електромухобойка Noveen IKN110, Інструкція з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 160 г |
| Довжина | 460 мм |
| Тип | Мухобійка електрична |
| Тип живлення | Батарейки |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Комплектація | Електромухобійка — 1 шт. |
| Матеріал | ABS пластик, метал |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга розряду | 1500 В |
| Харчування | Батарейки АА, 2 шт. (до комплекту не входять) |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
- Ціна: 290 ₴
