
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9831 091
Туристична інсектицидна лампа Noveen IKN851 LED акумулятор 2200mAh чорний 150мм
1 025 ₴
820 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Три режими роботи: ліхтар, інсектицидна лампа, ліхтар + знищувач комах.
Noveen IKN851 гарантує вам нічний відпочинок без комарів і мошок, а також може бути як ліхтарем, так і інсектицидною лампою, підвішеною на гачок-тримач.
Легкий, портативний, водонепроникний.
Зручне заряджання USB від ноутбука, автомобіля, телефонного адаптера, міні-сонячної батареї, павербанка.
Пристрій компактний, має зручне кріплення.
Лампа захищена від дощу і пилу (ступінь захисту IP44). Ліхтар від комах ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, чи то вдома або в наметі, в саду, на терасі, на балконі або для риболовлі і кемпінгу.
Час роботи (з повністю зарядженою батареєю) до 14 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від комарів |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Висота | 148 мм |
| Діаметр | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1200 мА·год |
| Час заряджання | 3,5 години |
| Час роботи | 10 годин — ліхтар, 14 годин — інсектицидна лампа, 4,5 годин — обидві функції годину |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Прибір, кабель USB, щітка для очищення ґратки |
| Напруга розряду | 800 В |
| Розмір пакування | 81 х 81 х 148 мм |
| Роз'їзд | MicroUSB |
- Ціна: 820 ₴








