
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9821 095
Уничтожувач комах Noveen IKN240 Economic 40 Вт
2 550 ₴
2 040 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знищувач комах Noveen IKN240 Economic 40 Вт
Забудьте про постійну боротьбу з літаючими комахами, які заважають вам насолоджуватися комфортом у вашому домі чи офісі. Знищувач комах Noveen IKN240 — це ідеальне рішення, яке ефективно справляється з цією проблемою, використовуючи ультрафіолетове світло.
Головні переваги:- Ефективна зона дії до 80 кв.м. — охоплює великі простори, забезпечуючи надійний захист від комах.
- Працює без використання хімікатів. — безпечний для людей та домашніх тварин, не залишає шкідливих залишків.
- Повна безпека світла. — ультрафіолетове світло не становить загрози для здоров'я.
- Міцна конструкція. — виготовлений з металу та вогнестійкого ABS-пластику, що забезпечує довговічність.
- Знімний лоток для швидкого очищення. — легкість в обслуговуванні та догляді за пристроєм.
- Споживана потужність: 40 Вт
- Довжина хвилі: 365 нм
- Матеріал: метал, вогнестійкий ABS-пластик
- Ефективна площа: до 80 кв.м.
Уничтожувач комах Noveen IKN240, інструкція з експлуатації.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від комарів |
| Площа дії | 80 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 1,3 м |
| Комплектація | Прилад, щітка для очищення сітки, ланцюг для підвішування (1 м) |
| Напруга розряду | 3000 В |
| Розмір пакування | 276 х 645 х 92 мм |
| Колір | Срібний з чорним |
- Ціна: 2 040 ₴

