
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9821 100
Уничтожувач комах Noveen IKN60 потужність 20Вт колір білий розміри 300х200х100мм
5 250 ₴
4 200 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знищувач комах Noveen IKN60
Забудьте про постійну боротьбу з літаючими комахами, які псують ваш настрій та створюють дискомфорт у приміщенні. Інсектицидна лампа N'OVEEN IKN60 — це ідеальне рішення для захисту вашого простору від небажаних гостей.
Головні переваги:- Ефективність до 200 кв.м: Ідеально підходить для використання в гастрономії, магазинах та домашніх умовах.
- Довговічність: Працює до 8000 годин без перерви, що забезпечує тривалу захист.
- Безпека: UVA-світло повністю безпечне для людей та тварин, не містить хімічних речовин.
- Зручність у використанні: Знищені комахи потрапляють у непомітний висувний лоток для легкого очищення.
- Простота установки: Рекомендується вішати на висоті 1,8-2 м для максимальної ефективності.
- Потужність: 20 Вт
- Колір: білий
- Розміри: 300х200х100 мм
Інсектицидна лампа N'OVEEN IKN60, інструкція з експлуатації.
Чому варто купувати саме у нас?- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс та якість товару для наших клієнтів.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від мух, Від літаючих комах |
| Площа дії | 200 кв.м |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4690 г |
| Висота | 311 мм |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 3 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Комплектація | Знищувач, ланцюг для підвішування (70 см) |
| Напруга розряду | 3000 В |
| Розмір пакування | 725 х 145 х 415 мм |
- Ціна: 4 200 ₴


