
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4841 110
Приманка для мух Aeroxon Бабочки 4 шт
362,50 ₴
290 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приманка для мух Aeroxon Бабочки 4 шт
Забудьте про постійну боротьбу з мухами на кухні та в вітальні! Aeroxon Window Fly Killer — ідеальне рішення для вашого дому. Декоративні наклейки у вигляді бабочок не лише ефективно приваблюють мух, але й безпечні для вашої родини.
Головні переваги:- Ефективність: Приманка швидко приваблює мух завдяки особливому поєднанню кольорів та контрастів.
- Безпека: Не має запаху і не виділяє шкідливих речовин, виключаючи ризик забруднення їжі.
- Простота використання: Легко клеїться і знімається, не залишаючи слідів.
- Довговічність: Діє довго, забезпечуючи захист від мух протягом тривалого часу.
- Активний інгредієнт: Циперметрин 70 мг/г
- Кількість в упаковці: 4 шт
4 наклейки у вигляді бабочок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aeroxon Insect Control GmbH |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух |
| Площа дії | 15 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Відлякувач комах |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пастка — 4 шт. |
| Розмір пакування | 165 х 120 мм |
- Ціна: 290 ₴



