
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9831 115
Інсектицидна лампа Noveen IKN950 LED ультрафіолетова потужність 10Вт чорна 300мм
3 375 ₴
2 700 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інсектицидна лампа Noveen IKN950 LED ультрафіолетова потужність 10Вт чорна 300мм
Забудьте про постійну боротьбу з літаючими комахами, які заважають вам насолоджуватися комфортом у вашому домі! Інсектицидна лампа Noveen IKN950 стане вашим надійним помічником у боротьбі з мухами, комарами та іншими набридливими комахами.
Головні переваги:- Екологічність: Використовує світлодіоди зі спектром 356 нм, що дозволяє знищувати комах без хімічних речовин.
- Ефективність: Прилад генерує світло, яке приваблює комах, які уражаються електричним розрядом 4000 В при контакті з сіткою.
- Зручність у використанні: Знімний піддон для легкого видалення вбитих комах і вимикач вкл./викл. для комфортної експлуатації.
- Настінний монтаж: Спеціальне отвір на задній частині пристрою дозволяє легко встановити лампу на стіні.
- Економія енергії: Висока ефективність при низькому енергоспоживанні, що робить лампу економічним рішенням для вашого дому.
- Потужність: 10 Вт
- Площа дії: до 160 кв.м
- Кількість світлодіодів: 18 шт.
- Матеріал: метал і вогнестійкий пластик ABS
- Розміри: 300 мм
Інсектицидна лампа Noveen IKN950, інструкція з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 160 кв.м |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 940 г |
| Діаметр | 300 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс лампи | 20000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Кількість світлодіодів | 18 шт. |
| Комплектація | Прилад, елементи кріплення |
| Напруга розряду | 4000 В |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло й електрична сітка |
| Розмір пакування | 320 х 305 х 80 мм |
- Ціна: 2 700 ₴






