
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9831 116
Інсектицидна лампа Noveen IKN951 LED ультрафіолетова потужність 10Вт чорна 220мм
4 125 ₴
3 300 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інсектицидна лампа Noveen IKN951 LED ультрафіолетова потужність 10Вт чорна 220мм
Забудьте про настирливих комах, які заважають вам насолоджуватися спокоєм у домі! Інсектицидна лампа Noveen IKN951 ефективно вирішує проблему літаючих шкідників, використовуючи ультрафіолетове світло для їх залучення та знищення без хімічних речовин.
Головні переваги:- Екологічність: Використовує світлодіоди з довжиною хвилі 356 нм, що дозволяє боротися з комахами без застосування хімії.
- Ефективність: Знищує комах за допомогою електричного розряду в 4000 В при контакті з сіткою.
- Зручність у використанні: Оснащена знімним піддоном для легкого видалення загиблих комах.
- Простота монтажу: Має спеціальне отвір для настінного кріплення, що дозволяє встановити лампу в будь-якому зручному місці.
- Енергозбереження: Потужність всього 10 Вт при високій ефективності роботи на площі до 250 кв.м.
- Матеріал: метал та вогнестійкий пластик ABS
- Розміри: 220 мм
- Кількість світлодіодів: 36 шт.
Інсектицидна лампа Noveen IKN951, інструкція з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 250 кв.м |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1280 г |
| Висота | 7 мм |
| Діаметр | 372 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс лампи | 20000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Комплектація | Прилад, елементи кріплення |
| Напруга розряду | 4000 В |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло й електрична сітка |
| Розмір пакування | 400 х 375 х 80 мм |
- Ціна: 3 300 ₴







