
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9824 431 148
Безпечна УФ лампа Philips 18Вт UVA для інсектицидних ламп 18Вт
1 562,50 ₴
1 250 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безпечна УФ лампа Philips 18W UVA для інсектицидних ламп 18Вт
Забудьте про ризик забруднення та пошкодження! Втомилися від неефективних засобів боротьби з комахами та переживань за безпеку? Пропонуємо вам УФ лампу Philips 18W UVA — ідеальне рішення для вашого знищувача комах Pomel Trio Max.
Головні переваги:- Безпека використання: Флуоресцентна плівка запобігає забрудненню продукції уламками скла та хімічними речовинами у разі поломки.
- Відповідність стандартам HACCP: Лампа розроблена з урахуванням вимог харчової промисловості для забезпечення максимальної безпеки.
- Захист від хімічних речовин: Спеціальна плівка захищає від проникнення ртуті та інших небезпечних сполук.
- Зручні розміри: Довжина лампи з контактами становить 604 мм, що легко вписується в більшість моделей інсектицидних пасток.
- Потужність: 18 Вт
- Тип: УФ лампа 18W UVA
- Довжина з контактами: 604 мм
- Довжина без контактів: 590 мм
УФ лампа Philips 18W UVA
Обираючи нашу лампу, ви отримуєте надійне та безпечне рішення для боротьби з комахами!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 604 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр трубки | 26 мм |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 Штука. |
| Робоча позиція | Універсальний |
| Строк служби ламп | 8000 час |
| Тип ламп | Т8 / BL |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип цоколя | Штрих |
| Форма лампочки | Трубка |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Цоколь | G13 |
- Ціна: 1 250 ₴

