
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 353 188
Щуроловка клітка металева середня для ловлі щурів 500мм
475 ₴
380 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крысоловка клітка металева середня для ловлі щурів 500мм
Забудьте про марні спроби зловити щурів і мишей за допомогою неефективних методів! Наша металева крысоловка — це ідеальне рішення для безпечного та гуманного відлову гризунів. З нею ви зможете уникнути брудних рук і втрати часу на невдалі пастки.
Головні переваги:- Гуманність: ловить щурів і мишей, не вбиваючи їх, що дозволяє вам випустити їх у безпечному місці.
- Простота в використанні: спеціальний штифт для приманки та запірний механізм дверки роблять установку швидкою та зручною.
- Універсальність: підходить для використання як у приміщеннях, так і на відкритих територіях.
- Компактність: складна конструкція полегшує транспортування та зберігання.
- Матеріал: метал
- Розміри: 120 х 120 х 250 мм
- Тип: складна крысоловка
Крысоловка-клітка в складеному вигляді
Чому варто купувати саме у нас?
- Ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки, навіть якщо вони змінилися у нас на складі.
- Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібно!
- Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів.
- Маємо великий досвід роботи в цій сфері. Завжди прагнемо надати найкращий сервіс та якість товару для наших клієнтів.
Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Щури, Миші, Гризуни |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Клітка в розібраному вигляді — 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Принцип дії | пастка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 380 ₴


